O nás

Cemio Switzerland AG se sídlem v Zürichu je švýcarská investiční a marketingová společnost, která investuje do farmaceutického průmyslu a různých oblastí zdravotnictví v regionu střední Evropy. Jedním z klíčových strategických segmentů jsou investice do lékárenství. Za tímto účelem rozvíjí naše společnost již od roku 2007 svůj jedinečný koncept nízkonákladové farmacie.


V roce 2012 byla otevřena ve spolupráci s předními švýcarskými strategickými partnery a výrobci nová divize originálních OTC přípravků určených k prodeji do lékáren.

 

Divize originálních přípravků

V srpnu 2012 vstoupila na český trh nová Divize originálních přípravků Cemio. Jejím cílem je přinášet originální švýcarské produkty, které mají unikátní složení a výraznou přidanou hodnotu pro pacienta. První novinkou této divize je Cemio KAMZÍK®, který se na českém trhu ihned po uvedení stal jedním z nejprodávanějších přípravků ve své kategorii. Více informací na www.cemiokamzik.cz.

Švýcarská nízkonákladová farmacie

Cemio představuje jedinečný koncept privátní značky, který je v zemích, jako USA či Velká Británie, běžný již mnoho let. Cemio nabízí široký sortiment lékárenských produktů, při jejichž nákupu pacienti ušetří 30-50% oproti běžným cenám. Kvalita je přitom srovnatelná s nejprodávanějšími produkty na trhu. Naopak Cemio šetří na investicích do reklamy a realizuje také menší marže než je běžné. Vše je tedy podřízeno požadavkům zákazníků, kteří vyžadují 100% kvalitu, ale nechtějí zbytečně utrácet.

Jen v soukromých nezávislých lékárnách

Produkty Cemio jsou dostupné výhradně u soukromých nezávislých lékárníků. Jsme přesvědčeni, že pouze zde získá pacient k našim produktům také kvalifikovanou radu a pomoc. Nejbližší partnerskou lékárnu Cemio můžete najít zde.

Již ve více než 700 lékárnách

Výrobky Cemio dnes doporučuje už více než 700 soukromých nezávislých lékáren po celé ČR a další neustále přibývají. Vzhledem k rostoucímu zájmu stále rozšiřujeme nabídku produktů - díky širokému sortimentu můžete při běžném nákupu v lékárně ušetřit i několik stokorun. Vyberte si nejbližší lékárnu Cemio a přesvědčte se sami!

 

„Produkty Cemio přinášejí pacientům výjimečnou kombinaci výhod: osvědčené složení, výhodné balení a férovou cenu.”

Cemio klubdeutsch deutsch english česky slovensky